فروش توری استیل مش ۳۰۴ و ۳۱۶ ضد زنگ

توری استیل مش به دلیل ویژگی های خاص خود در صنعت و معماری بسیار کاربرد دارد. لازم به ذکر است که توری استیل مش با دو گرید توری استیل مش ۳۰۴ و توری استیل مش ۳۱۶ به فروش می رسد.

توری استیل مش ۳۱۶

آلیاژ مفتول های این توری ها متشکل از فولاد ۱.۴۴۰۱ و ۱.۴۴۰۴ استنلس استیل گرید L316 است که در گروه آلیاژ های فولادهای زنگ نزن آستنیتی قرار می گیرد. از جمله ویژگی های توری های استیل ۳۱۶، مقاومت بالا در محیط های اسیدی و همچنین استحکام عالی در برابر خوردگی است.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد توری های استیل مش ۳۱۶ که باعث شده است که استفاده از این محصول در مهندسی بسیار مطلوب باشد، کاربرد آن در دماهای بالا و پایین است.

توری های استیل مش ۳۱۶ نسب به توری های با گرید ۳۰۲ و ۳۰۴ قیمت بیشتری دارند. این افزایش قیمت نسبت به توری های مذکور به دلیل کیفیت بالاتر آلیاژ توری استیل مش ۳۱۶ است.

توری استیل مش ۳۰۴ حاوی ۱۸% کروم و ۸% نیکل است، در صورتی که توری استیل ۳۱۶ دارای ۱۶% کروم ۱۰% نیکل و ۲% مولیبدن است. مولیبدن عاملی است که مقاومت توری را در برابر خوردگی و فرسایس در برابر ماده کلراید مانند آب دریا افزایش می دهد.

توری استیل مش ۳۱۶ در ابعاد و اندازه های مختلف در مجموعه ورق فنری بهلر موجود است.

کاربرد توری استیل مش ۳۱۶

توری استیل مش  ۳۱۶ در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع دارویی، آزمایشگاهی، پزشکی و غذایی بسیار کاربرد دارد.

توری استیل مش ۳۰۴

توری استیل مش ۳۰۴ یکی از متداول ترین و پر کاربردترین نوع توری هاست. آلیاژ مفتول هایی که توری از آن تهیه می شود، از نوع استیل آستنیتی ضد زنگ با گرید دریایی است.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی