درباره ما

چرا مفتول آنلاین؟

تمایزهای ما در چیست ؟

گروه تولیدی مفتول آنلاین با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه و سابقه مفید و اجرایی در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات صنایع مفتولی تاسیس گردید . صنایع مفتولی به عنوان یکی از برجسته ترین و کاربردی ترین صنایع در چرخه اقتصاد کشور ، نقش موثر و کاربردی در تولید مواد اولیه صنایع دیگر داشته و به نوعی خود یک صنعت مادر محسوب می شود .

شرکت مفتول آنلاین در سال ۱۳۸۳ بصورت سهامی خاص تاسیس شده است که با فعالیت مستمر اکنون جزو شرکت های برتر صنعتی محسوب می شود. مدیران این شرکت همیشه سعی داشته اند که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی کشور کوشا باشند و همیشه پیش به سوی تکنولوژی های جدید قدم بر دارند.

در این راستا ، در جهت تامین نیاز داخل و قطع وابستگی به واردات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه و هم جوار ، مفتول آنلاین همه تلاش خود را در جهت اشتغال زایی و خود کفایی کشور خواهد نمود .

محصولات مفتول آنلاین به طور کلی به دو دسته اصلی مفتول و توری تقسیم می گردد که خود دارای زیر شاخه های زیاد و محصولات متنوع می باشد . مفتول به حالت اولیه سیاه بوده که خود در صنایع ساختمان ، عدل پنبه و توری پرسی مورد استفاده قرار می گیرد . در مرحله بعد و طی فرایند های مختلفی به حالت گالوانیزه و به قطرهای مختلف در می آید و آماده بافت توری های صنعتی می شود . توری های صنعت مفتولی بسته به ضخامت مفتول به کار رفته ، اندازه چشمه ، نوع ، شکل چشمه و طرح بافت ، متفاوت و متمایز می شود .

مفتول آنلاین در بافت توری های صنعتی خود از هر دو روش دستی و ماشینی ( مکانیزه ) بهره برده و آمادگی تولید انواع توری های مفتولی در قطرهای مختلف مفتول و چشمه های متنوع و در اسرع وقت دارا می باشد . لذا دقت بالا و تلرانس خیلی ناچیز چشمه ها را با حساسیت بالا تضمین می نماید .

  • تجهیزات مدرن
  • پشتیبانی و مشاوره
  • کارشناسان متخصص
  • تجربه در صنعت

تماس تلفنی