پایه فنس

گروه صنعتی مفتول آنلاین اطلاعات و خدماتی را که شایسته ی شماست اراِئه میدهد جهت سفارش این محصول با شماره ۰۹۱۲۳۲۴۶۴۰۳ تماس حاصل فرمائید. آدرس :بازار آهن غرب تهران(شاد آباد) بهاران ۱ , بلوک ۳۶ , پلاک ۱۲۴ در گذشته برای محافظت زمین خود از شاخه و چوب گیاهان استفاده میکردند اما امروزه از محصولی به نام فنس استفاده میکنند که با پایه‌‌ها و میله‌‌های آهنی اطراف زمین نصب میشود که به آن لوله پایه فنس یا پایه حصار میگویند. شما می توانید انواع پایه فنس از قوطی ,نبشی و پروفیل و پایه سییمانی استفاده کنید.و با کمک ان باغ,ملک,یا زمین کشاورزی با توری حصاری یا گابیون مشخص کرد که مردم یا حیوانات نتوانند وارد محدود که شما مشخص کردین بشن.پایه فنس چه کاربردی دارد؟این میله های آهنی در جهت نصب انواع حصار مانند سیم خاردار و توری های محافظتی (توری حصاری ، توری مرغی و توری گابیون ) در محصور کردن باغ و ویلا و یا امکان نظامی و ورزشی و فرودگاه ها ، مراکز نفتی و پتروشیمی بکار می رود.برای انتخاب پایه فنس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟انتخاب و نصب لوله پایه حصار یکی از ملزومات حصارکشی انتخاب درست پایه حصار است .زیرا ارتفاع این لوله ها تاثیر زیادی در نصب دارد . اگر بخوایم ساده تر بگیم برای فنس کشی بدون سیم خاردار ارتفاع پایه ها ۲.۵ متر است که نیم متر آن در زمین قرار می گیرد. ولی برای حصار کشی با سیم خاردار باید از پایه حصار های ۳ متری استفاده شود .در نصب پایه حصار با سیم خاردار نیم متر بالایی لوله به صورت تک شاخه و یا جفت شاخه و خم شده استفاده میشود.)انواع پایه فنس
پایه فنس چوبی پایه فنس فلزی پایه فنس بتنی پایه فنس چوبی
پایه حصار چوبی جزء اولین پایه هاست و از آن بیشتر در کشور های اروپایی استفاده میشود . این پایه با اینکه از لحاظ عمر , ایمنی و مقاومت کیفیت مطلوبی ندارد اما همچنان طرفدار های خاص خودش و در زمینه ی دکور همراه با پوشش گیاهی مانند فضاهای سبزو , پارک ها داراست.کدام پایه فنس برای باغ مناسب است؟برای انتخاب پایه برای زمین های کشاورزی ۳ تا معیار وجود دارد.
نصب و راحتی نصب آن مقاومت و ماندگاری آن سازگاری با محیط
نصب و راحنی نصب آن
پایه فنس بتنی : این پایه به دلیل و وزن نسبتا بالای آن زمان و تلاش نیاز دارد.و خو برای نصب ان به کمک چند کارگر یا نفر نیاز دارید. پایه فنس فلزی : اگر سرعت و زمان برای شما مهم هست فنس بتنی برای شما مناسب نیست. وزن این پایه از بتنی ۸۰ درصد کمتر است و قطعا زمان کمتری برای نصب آن هدر می رود.
مقاومت و ماندگاری آن
پایه فنس بتنی : این پایه اگر جه زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد اما بدون هیح شک و تردیدی مقاوم ترین و بادوام ترین پایه است که می توانید بگیرید.این پایه دارای پایه فنس فلزی : این پایه به خودیه خود مقاومت خوبی در مقابل زنگ زدی دارد.و دوام خوبی دارد.
سازگاری با محیط زیست
پایه بتنی : با توجه به نگرانی و دغدغه جهان درباری محیط زیست, متاسفانه جریان ساخت این پایه به طبیعت اسیب میرساند و حدودا ۴ درصد co2 منتشر شده از فرایند تولید این پایه بتنی یا بتن است. پایه فلزی : این پایه نسبت به بقیه پایه ها در رتبه بالاتری قرار دارد و میزان اسیب رسانی به محیط زیست کمتری دارد.

قیمت پایه حصاری چوبی چقدر است؟از لحاظ قیمت، فنس های چوبی قیمت بالاتری نسبت به فنس های آهنی دارند اما تنوع بیشتری از نظر طراحی و جذابیت دارند. معایب و مزایا انواع پایه توری حصاریلوله داربستی از فلز سیاه در برابر دما مقاومت بالایی ندارند و از فلز سیاه ساخته می شود. اما ستون توری حصاری اگر از جنس گالوانیزه باشد هم در برار دما و در برار اکسیداسیون مقاومت بسیار بالای دارند. و اگر که با روکش پی وی سی (PVC) آن را بپوشانیم,تمامی این میزایا چند برار می شود. پی وی سی هم یه نوع پلاستیک بسیار مقاوم است که بیشتر صنایع کاربرد بسیار فروان و بالایی دارد.اما این ماده به علت پلاستیکی بودن آن برای محیط مزر و مشکل سازی را به دنبال دارد. و همینطور پی وی سی (PVC) نسبت به سایر مصالح ساختمانی قیمت پایین و منطقی برخوردار است.که این قیمت پایین باعث شده که بیشتر صنایع به اسفتاده از از پی وی سی روی بیاورند. قبل خرید پایه فنس باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟سه تا نکته را قبل از خریداریه پایه فنس باید رعایت کنید.

تماس تلفنی