توری مش

توری مشتوری مش ( (WWR) Welded Wire Reinforcement ) یکی از پرکاربرد ترین توری ها است , که به دو مدل آجدار و ساده تولید می شوند که در حالت رول یا برگ به فروش می رسند. که به این توری مفتول تقویت شده جوشی گفته میشود. این توری در بازار یکی از منحصر بفرد ترین توری ها است, و یکی از مهمترین دلایلی که این توری منحصر بفرد کرده است تولید آن در مشخصات و سایز های مختلف است , یعنی که این توری با مفتول ها و چشمه های مختلف ساخته میشود. سوالات متداولکاربرد توری مش چیست؟
بالا بردن امنیت :‌ یکی از موارد کاربرد این توری تامین امنیت دیوار طلا فروشی ها و یا ساختمان های امنیتی می باشد, و انواع مختلف شبکه های امنیتی , مانند پنجره , صفحه شومینه , صفحه پرنده , محافظ ناودان , محافظ پنل ماشین و پله , تهویه و محافظ RFI که از آن استفاده می شود. ساختمان سازی : یکی از دیگر از کاربرد های این توری مسلح کردن بتن فونداسیون است. مصارف که مربوط می شوند به پتروشیمی. ساختمان سازی : کاربرد توری مش در ساختمان سازی نگهداری از سقف کاذب برای ایزولاسیون و زیر ساخت ورزشگاه ها و فونداسیون کفپوش سالن‌های صنعتی است. ساخت پنل. ساخت سوله , باند فرودگاه , ایجاد حصار و ساخت انواع سد. منع و جلوگیری از ورود حیوانات موذی
قیمت این توری چند است ؟قیمت این توری با توجه با مشخصات آن تغییر می کند و به دلیل تغییر کردن قیمت لحظه ای توری با شماره : ۰۹۱۲۳۲۴۶۴۰۳ تماس حاصل فرمایید.چطور توری مش با کیفیت را از بی کیفیت تشخیص دهیم؟اگر نیاز به خرید این توری داشتین و تخصصی در زمینه ساخت و ساز ندارید, هم می توانید با کارشناس ما تماس حاصل فرمایید و هم می توانید از توضیحاتی که در زیر برای شما ارائه داده ایم استفاده کنید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اول از همه مهم این است که توری را برای چه کاری نیاز دارید؟ اگر برای بالا بردن امنیت دیوارهای طلا فروشی به توری نیاز دارید باید از مش هایی با میلگرد ۶ و کوچک تر از آن استفاده کنید. اگر هم برای سازه های ساختمانی به توری نیاز دارید از میلگرد ۸ به بالا استفاده کنید.

تماس تلفنی