استرچ متال

استرچ متال یا اکسپندد متال صحفه های فلزی که جنس آن (استیل,آلومینیوم,آهن و…)است.که این صحفه ها را به اندازه های مختلف برش می دهند,پس از برش تحت کشش قرار می گیرند که به این صحفه ها استرچ متال می گویند.یکی از مزیا این محصول شبکه های ان است,که برخلاف انواع توری سیمی که به هم بافته می شوند,که از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار هستند.استرچ متال|توری لوزی در مفتول آنلاینمشخصات محصول:ضخامت استرچ متال:این توری با ضخامت های ۲ تا ۶ میلی متر با طول آزاد موجود می باشد.اندازه چشمه های استرچ متال:توری لوزی با طول ۳۲ تا ۲۵۰ و عرض ۱۴تا ۱۰۰ متر موجود می باشد.قطر چشمه :قطر این لوزی نسبت به نوع فلز و کاربد آن در ساختمان سازی متفاوت می باشد و به همین دلیل در صنعت معماری نسبت به مورد گفت شده بسیار مورد توجه معماران و طراحان ساختمانی قرار گرفته است.کاربرد توری اکسپندد متال:توری لوزی در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد.ساخت:
کف قفس حیوانات سقف حفاظ نرده مجسمه های بزرگ و سه بعدی
تقویت کننده:
گچ بتن
مزایا استفاده:
زیبا سازی نمای ساختمان مخصوصا در شب: با استفاده از نورپردازی های مناسب در شب نمای درخشان اینجاد می شود که باعث جذابیت ساختمان می شود. تنوع زیاد: تنوع طرح این توری خیلی زیادی در اندازه,چشمه و قیمت دارد. نمای سه بعدی:توری لوزی نمای سه بعدی در باطن و ظاهر خود دارد و باعث شده که جلوه شیک و زیبایی داشته باشد. کنترل اشعه خورشید: پانل های این لوزی می توان به عنوان محافظی بر روی شیشه ای قرار گیرد تا اشعه نور خورشید را کنترل کند.
و این توری برای سلول های باتری , فیلتر های مایع یا هوا , آنتن های ماهواره ای و راداری,پوشش ابزار مانند تهویه,نیمکت,آشپزی در فضای باز,رویه بلندگو,دیوار های امنیتی,سیستم های تهویه کاربرد دارد. این توری در موارد بالا مثل قفس حیوانات جایگزین توری گابیون و …. می باشد.که علاوه موارد بالا طراحی حصار کشی باغ و املاک شخصی و فیلتراسیون نوین در ماشین آلات صنعتی از کاربرد این توری می باشد.مهم ترین کاربرد استرچ متال:مهم ترین کاربرد لوزی آنتن های ماهواره ای,سیستم های تهویه,طراحی مجسمه های بزرگ و ۳ بعدی,تقویت گچ و بتن و حصار کشی می باشد.زیبا ترین کاربرد استرچ متال:زیبا ترین کاربرد این توری پوسته دوم نما بر روی دیوار های شیشه ای,که زیبا و جذابیت نمای ساختمان را مخصوصا در شب افزایش می دهد.

تماس تلفنی